Artık çocuklarda bile görülüyor! Canan Karatay “100 kat daha toksik!” diyerek uyardı! “Vücut kendi kendini yiyor!”

0

Canan Karatay, YouTube programında muhteşem bir açıklama yaptı. Nihal Doğan, şunları söyledi: “Geçmişte bu hastalıklar belli bir yaştan sonra ortaya çıkıyordu. Küçük çocuklarda çok nadir görülüyordu. Ancak son 2-3 yılda gençlerde, çocuklarda ve yetişkinlerde anormal bir artış oldu. ankilozan spondilit, romatoid artrit ve gut gibi iltihaplı romatizma olarak adlandırılır.” “Bilinenlerin kısa bir özeti var. Nedir bu iltihaplı romatizma? İnsanlar bunu yanlış mı anlıyor? Mikropsuz bir enfeksiyon mu? Gerçek nedir?” Soruyu yanıtlayan uzman, şaşırtıcı bir uyarıda bulundu.

CANAN KARATAY’DAN SÜRPRİZ UYARI: “BİR DEFA YANLIŞ!”

“Bunların hiçbiri iltihabi değildir. Öncelikle bu bir yanılgıdır. Yani iltihabi romatizma streptokok bakterisinin sebep olduğu bir hastalıktı. Streptokok B bakterisinin vücutta reaksiyonlarını, özellikle de kalpteki reaksiyonlarını nadiren görüyoruz. Hatta Artrit de dahil olmak üzere bahsettiğiniz tüm bu şeylerin nedeni iltihaplanma değil, vücutta yaşanan bir kavgadır.” Uzman şunları söyledi: “Biz buna ‘kronik inflamasyon’ diyoruz.” şöyle konuştu ve otoimmün hastalıklara değindi:

“Kendi hücrelerine saldırıyor. Otoimmün! Yani vücudun içinde bir savaş var. Vücut kendini yiyor! Bağışıklık ters çalışıyor.”

42322

Açıklamasında şunları söyledi: “Bu hastalığın sebebi vücudun bağışıklık sisteminin çökmesidir. Yıllardır bunu konuşuyoruz, aynı şeyi tekrar ediyorum. Sadece eklemler değil. Bağışıklık sistemi bile çöküyor” cilt. Örneğin bu kişilerde sedef hastalığı olabilir. Burada sorun eklem bağlarındadır. -Biz buna fibroplazma diyoruz; bağ dokusundaki hücrelerimiz.” “Bize yabancılar gibi saldırıyorlar. Burada mikrop yok!” Uzman şunları söyledi: “Bütün zehirlerin etkisi vardır. Havanın zehiri, suyun zehiri, toprağın zehiri.”

“EVDEKİ HAVA DIŞARIDAKİ HAVADAN 100 KAT DAHA ZARARLIDIR!”

Karatay, açıklamalarına şöyle devam etti:

“Öyle diyorsunuz. Hastalığın bu kadar artmasının sebepleri bunlar. Zehirli hava soluyoruz. Evdeki hava, dışarıdaki havadan 100 kat daha zehirli.” Deterjan, dezenfektan ve çamaşır suyu gibi kimyasallara dikkat çekti:

886+

“ÇOCUKLARI EN KÜÇÜK YAŞTA ZEHİRLENDİRİYORUZ!”

“Maruz kalıyoruz, çocukları ifşa ediyoruz. Okula gidiyorlar hastalanıyorlar. Virüs mü? Hayır virüs değil efendim. Çocuğun burnu tıkanıyor. Çünkü okulda kullanılan çamaşır suyunun zehri karışıyor.” “Hava . Burun vücuda girmeyecek şekilde tıkanır. Çocuk nefes almak için ağzını açar. “Bu sefer boğaz kuruyor. Yani reaksiyon var. Bu çocuklarda ileride romatoid artrit gelişebiliyor. Yani yatkınlıkla alakası yok ama maruz kalma nedeniyle çocukları zehirlere maruz bırakıyoruz. erken yaş.”

888,

Öte yandan bağırsak hücrelerinin çok önemli olduğunu belirten uzman, açıklamasına şöyle devam etti:

“Bağırsak hücrelerimizdeki probiyotik bakterileri öldürürsek her türlü enfeksiyon meydana gelir. Mikroplu ve mikropsuz. Mesele bu! Bunu ne bozar? Bunların başında şekerli, unlu, işlenmiş gıdalar gelir. Şekerli mısır şurubu, Çin tuzu ve tüm hazır yiyecek, içecek ve soslar.” Katkı maddeleri eklendi. Bunların hepsi bromür içerir. Ayrıca Çin tuzu alışkanlık yaratıyor. Küçük çocuklara sakin kalmaları için Çin tuzu içeren paket cips vererek başlıyoruz. 30 ila 45 yaşları arasında artrit olacaklar! Romatoid artritleri olabilir, dizlerinde artrit olabilir.”

Canan Karatay 2

“DIŞARIDAN PARA İLE SATIN ALDIK VÜCUDUMUZA VERDİĞİMİZ ZEHİRLER VAR!”

Stresin bağışıklık sistemini çökerttiğini ve tüm hastalıklara davetiye çıkardığını belirten Karatay, şöyle konuştu: “Bunun dışında dışarıdan parayla alıp vücudumuza soktuğumuz zehirler de var. Mesela sigara! Bütün hazır yiyecekler dahil.” dedi ve seçici olmanın önemini vurguladı. Doğal gıdaların tüketilmesi gerektiğini belirten ünlü doktor, “Probiyotik bakterilerin canlı ve bol miktarda olmasını sağlamalıyız. Bu kimin elinde? Bizim elimizde.”

Uzman, antidepresanların, ağrı kesicilerin ve mide ilaçlarının çok uzun süre kullanılması halinde bağışıklık sistemini çökerterek bağırsakları tahrip ettiğini bir kez daha vurguladı. Öte yandan şunları söyledi: “İnsan vücudu doğuştan itibaren tüm hastalıklarla mücadele edecek şekilde programlanmıştır. Vücudumuz benden ve sizden daha akıllıdır. Ona fırsat vermeliyiz. Bahsettiğimiz hastalıkların hiçbiri genetik değildir.” ve şu açıklamayı yaptı:

“En basiti şu; yeme ve yaşama şeklimizi değiştireceğiz, yavaş yavaş kötü alışkanlıklarımızdan uzaklaşacağız.”

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bakan Yerlikaya duyurdu!  Organize suç liderleri yakalandıBakan Yerlikaya duyurdu! Organize suç liderleri yakalandı
AK Parti'nin Ankara adayı kim olacak?  Turgut Altınok'un iddialı çıkışı canlı yayında...AK Parti’nin Ankara adayı kim olacak? Turgut Altınok’un iddialı çıkışı canlı yayında…
Yeşim'in ölümünde cinayet şüphesiYeşim’in ölümünde cinayet şüphesi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking