Fenerbahçe’den beklenen açıklama geldi! Seçim tarihi belli olduFenerbahçe

0

F.Bahçe'de sezon sonu yapılması planlanan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin tarihi belli oldu. Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinde yayınlanan basın açıklamasında, seçimlerin 30-31 Mayıs'ta yapılacağı, yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde 8-9 Haziran'da yapılacağı açıklandı.

Fenerbahçe'nin seçim tarihiyle ilgili yaptığı açıklama şöyle:

Değerli üyemiz, Kulübümüzün Olağan Genel Kurul Toplantısı 30 ve 31 Mayıs 2024 tarihlerinde saat 10.00'da aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere Ülker Stadyumu, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu spor kompleksi, Kadıköy, İstanbul'da gerçekleştirilecektir.

İlk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Genel Kurul, 8-9 Haziran 2024 tarihleri ​​arasında, aynı yer ve saatte, aynı gündemle, çoğunluk aranmaksızın toplanacaktır.

Genel kurula katılma hakkı kazanan toplam üye sayısı 46.410'dur.

Tüzüğümüzün 28. maddesinin ikinci ve üçüncü fıkraları uyarınca Yönetim Kurulu Başkanlık ve Üyeliği ile Diğer Kurullara adaylık başvuruları 23 Mayıs 2024 saat 18.00'e kadar yapılabilecek.

Selamlar,

F.Bahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
9 Süper Lig kulübü PFDK'ya sevk edildi9 Süper Lig kulübü PFDK'ya sevk edildi
Süper Lig'de yeni sezonun başlama tarihi belli oldu!Süper Lig'de yeni sezonun başlama tarihi belli oldu!
Icardi'nin satışını kağıt üzerinde tamamladılar!  'Onun da evi hazır'Icardi'nin satışını kağıt üzerinde tamamladılar! 'Onun da evi hazır'

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking