Yaş farkı olay olmuştu! Berdan Mardini genç sevgilisiyle evlendi mi?

0

Ünlü halk şarkıcısı Berdan Mardini ile 2010 yılında evlendiği eşi Fatoş Mardini, 2021 yılında olaylı bir şekilde boşandı. Boşandıktan sonra yeni bir aşka giden Mardini ile genç sevgilisi arasındaki yaş farkı sorun yarattı.

Sevgilisiyle aşk dolu fotoğraflarını her fırsatta takipçileriyle paylaşan ünlü türkücüye, “Kardeşine benziyor”, “Onun kızı değil mi?”, “Kızının yaşı” gibi eleştirel yorumlar yapıldı. genç kız arkadaş.

GENÇ AŞKIYLA EVLENDİ Mİ?

Berdan Mardini şimdi de 'evlilik'le ilgili yaptığı açıklamayla gündemde. Galaya kız arkadaşıyla el ele katılan ünlü türkücü, gazetecilere “Düğün yaklaşıyor mu?” diye sordu. Soruyu “bitti” şeklinde açıkladı.

Sevgili Berdan

İbrahim Tatlıses'in son evlilik ilanına değinen ünlü türkücü, “İbrahim abi şaka yapıyor ama ben yapmıyorum?” dedi. Sözleriyle güldü.

Berdan Mardini sözlerine şöyle devam etti; «Nisan ve mayıs aylarında yapmıyorum. “Bir buçuk yıl oldu ve bitmesi gerekiyordu, bitti” dedi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Çekim hatası sosyal medyayı şok etti!  Seyirciden kaçmadı.Çekim hatası sosyal medyayı şok etti! Seyirciden kaçmadı.
Düello sonrası... Kız arkadaşına böyle destek oldu!  Düello sonrası… Kız arkadaşına böyle destek oldu!
Düelloda elenen yarışmacı... Gözyaşları aktıDüelloda elenen yarışmacı… Gözyaşları aktı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking